• Diğer

Futbol

“Kulübümüzü Zayıflatmaya Çalışanlar Var”

Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur maçında Kastamonu İl Özel İdaresi Köy Hizmetlerispor’u yenilgiye uğratarak, 3. Tura adını yazdıran 1074 Çankırıspor, başarının gururunu yaşıyor.

 “Kulübümüzü Zayıflatmaya Çalışanlar Var”

Okunma: 148

16 Eylül 2019 17:09
-A

+A

 “Kulübümüzü Zayıflatmaya Çalışanlar Var”

Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur maçında Kastamonu İl Özel İdaresi Köy Hizmetlerispor’u yenilgiye uğratarak, 3. Tura adını yazdıran 1074 Çankırıspor, başarının gururunu yaşıyor.

Teknik Direktör Fahri Aytaç, yaptığı açıklamalar ile genel bir değerlendirme de bulunurken, bir takım grupların kulübü maddi yönden zayıflatmaya çalıştığını ve bu yanlışlığın farkına varılmasını istedi.

 

Teknik Direktör Aytaç, Kastamonu İl Özel İdaresi Köy Hizmetlerispor ile oynadıkları maç sonrasında, yenmenin gururunu yaşadıklarını belirterek, şu açıklamalarda bulundu:

“ Oynadığımız Türkiye Kupası 2.tur elemesinde 5-2  skor ve güzel oyunla Kastamonu İl Özel İdaresi Sporu yenerek 3.tura yükselmenin haklı gururunu tüm camia ile birlikte yaşamanın sevinci içerisindeyiz. Başta taraftarımız olmak üzere tüm emeği geçenlere yürekten teşekkür ediyorum. Bizlere inanmaya ve desteklemeye devam edildiği sürece Çankırı olarak neler yapacağımızı tüm Türkiye'ye ispatlayacağız 3.turda rakip kim olursa olsun kazanmak için sahaya çıkacağız. Zorlu ve tempolu bir sürece giriyoruz. Önümüzdeki hafta sonu itibariyle ikisi lig biri kupa olmak üzere bir haftada üç müsabaka oynayacağız. Kadro olarak bu tempoyu kaldırabilecek güçteyiz. Ligin ilk haftaları hedefe oynayan Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ve Çarşamba Sporla önemli müsabakalar oynayacağız. Verdiğimiz 2 gün izinin bitiminde ilk müsabaka için hazırlıklarımıza başlayacağız.”
Emin adımlarla ilerleyerek şampiyonluğu hedeflediklerini belirten Aytaç, şöyle devam etti:
“Bizim işimiz adım adım engelleri aşarak başarıya ulaşmaktır. Bu başarı yolculuğunda;  kulübümüzü maddi yönden zayıflatmaya çalışan bir takım gurupların olduğunu gözlemliyor, bütün bu yapılanların, yanlışlıkların farkına varılmasını diliyorum. 1074 Çankırı Spor Kulübü Çankırı Halkının bir takımıdır. Bizimde bu halka, takım olarak ihtiyacımız var. Halkımızın taraftar olmasını ve bizleri desteklemesini bekliyoruz. Taraftar olarak kenetlendiğimiz sürece bizlerinde başarılı sonuçlar alma yolunda tüm gayret ve emeğimizle çaba gösterip şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. Azimliniz, başarıya açız ve iyi bir ekibiz.”
 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku