• Diğer

Gündem

“İYİLİKTE PAYINIZ OLSUN”

İHH, 27 yılın verdiği tecrübe ile kurbanlarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için “İyilikte Payınız Olsun” sloganıyla Türkiye dâhil Dünya’nın 90 ülke ve bölgesine yola çıkacak.

“İYİLİKTE PAYINIZ OLSUN”

Okunma: 514

7 Ağustos 2019 10:09
-A

+A

“İYİLİKTE PAYINIZ OLSUN”
İHH, 27 yılın verdiği tecrübe ile kurbanlarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için “İyilikte Payınız Olsun” sloganıyla Türkiye dâhil Dünya’nın 90 ülke ve bölgesine yola çıkacak.

İHH İnsani Yardım Vakfı bu yılki Kurban organizasyonunu “İyilikte Payınız Olsun” sloganıyla yurt içindeki Kurban çalışmaları ile birlikte 90 ülke ve bölgede gerçekleştirerek ihtiyaç sahiplerine ulaşmayı hedefliyor. İHH’nın bu yıl Kurban bedeli yurt içi ve yurt dışı tek fiyat 850 TL olarak belirlenmiştir.

ÇANKIRI İHH olarak da;  "YUNUS AVM girişinde açtığımız yardım standımız arefe günü akşama kadar açık olacaktır.

Bağışlarınızı Çankırı İHH ofisine, Medine Pazarı Hac ve Umre Malzemelerine (İlhan ÇAKIR) yada YUNUS AVM’de açtığımız Kurban Bağış gelerek makbuz karşılığında bağış yapabilirsiniz.
Çankırı İHH’nın Kuveyt Türk Çankırı Şubesindeki hesap numarası ve İBAN numarasına yatırarak, EFT ve
Havale yaparak açıklama bölümüne kurban bağışı ve Telefon numaranızı yazarak da yapabilir, yada telefonla arayarak bağışlar için yardım isteyebilirsiniz."
1993 yılında bir grup hayırseverin el ele vermesiyle Türkiye’de ilk defa kurban projesini gerçekleştiren İHH, 27 yıldır gerçekleştirdiği kurban çalışmalarında her yıl onlarca ülkeyi ziyaret ederek milyonlarca insana yardım ulaştırıyor.
Çeyrek asrı aşan bir süredir Kurban organizasyonu gerçekleştiren İHH’nın bu bayram belirlemiş olduğu kurban bedeli yurt içinde ve yurt dışında tek fiyat olarak 850 TL. Vekâlet yoluyla kurbanlarını İHH’ya bağışlamak isteyen hayırseverler, kurban çalışmaları için belirlenen ülkeler arasından dilediğinde kurbanını kestirip ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak.
Kampanya kapsamında geçen yıl toplamda 56 bin 931 hisseyi 2 milyondan fazla muhtaca ulaştıran İHH, bu yıl bu rakamın üzerine çıkmayı hedefliyor.
KURBAN BEDELİ : Yurt içi ve Yurt dışı tek fiyat 850 TL
HESAP ADI : ÇANKIRI İHH İNSANİ YARDIM DERNEĞİ
BANKA : KUVEYT TÜRK ÇANKIRI ŞUBESİ
HESAP NO: 95064473-1
İBAN: TR28 0020 5000 0950 6447 3000 01
İRTİBAT TELEFON :  0505 5970270 – 0555 1960218
Önemli NOT: Bankaya Para yatırırken veya eft yaparken açıklama bölümüne telefon numaranızı yazmayı unutmayınız.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku