• Diğer

Siyaset

“HALKIMIZIN GÖNLÜNÜ KAZANMAK ÖNCELİĞİMİZDİR”

Ak Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. “Ak Parti’ye herhangi bir kırgınlık ve küskünlük varsa bunları gidermek önceliğimizdir” dedi.

“HALKIMIZIN GÖNLÜNÜ KAZANMAK ÖNCELİĞİMİZDİR”

Okunma: 5488

1 Kasım 2019 19:14
-A

+A

“HALKIMIZIN GÖNLÜNÜ KAZANMAK ÖNCELİĞİMİZDİR”

Ak Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.  “Ak Parti’ye herhangi bir kırgınlık ve küskünlük varsa bunları gidermek önceliğimizdir” dedi.

“Geride bıraktığımız 31 Mart seçimlerinden sonra Ak Parti Çankırı İl teşkilatlarında yenilenme süreci gerçekleşti ve 26 Nisan tarihi İtibari İle Çankırı Ak Parti İl Başkanlığına atamamız yapıldı. Bu tarihten sonra İl Yönetiminin oluşturulması, Merkez İlçe, Şabanözü, Yapraklı, Eldivan İlçelerimizin İlçe Başkan atamaları yapıldı. Gençlik kolları ve Kadın kolları başkanlarımızın ataması yapıldı ve yönetim kurulları oluşturuldu. Genel Merkezin denetiminde yönetim kurulları oluşturulduğundan bu süreç belli bir zaman aldı. Şu anda Ak Parti İl teşkilatımız tüm birimleriyle çalışmalarına devam etmektedir.
31Mart seçimlerinde 11 ilçenin 8’ini , 3 beldenin tamamını alarak toplamda 11 belediyeyi kazandık. İl Genel Meclisi üyeliklerinin 25 inin 18 ini kazanarak başarılı bir seçim dönemi geçirdik. Ancak maalesef Çankırı Belediyemizi kaybettik. Halkımızın takdirine saygı duyuyoruz ve yapılan bir hata varsa hatalarımızı düzelterek halkımızın teveccühünü kazanmak için tüm teşkilatımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
“EFENDİLİK  İÇİN DEĞİL HALKIN HİZMETKÂRI OLMAK İÇİN VARIZ”
Çankırı'nın hasret kaldığı birlik ve beraberliği sağladıklarını belirten Başkan Çelik,
Ak Partiye olan herhangi bir kırgınlığı veya küskünlüğü var ise bunları gidermek için halkımızın gönlünü kazanmak birinci önceliğimizdir. Bu çalışmaları yaparken en önemli ilkemiz teşkilatımızda birlik ve beraberliği sağlamak olmuştur. Milletvekillerimizle ve tüm teşkilatımızla son derece uyum içerisinde çalışıyoruz. Şehrin sorunları konusunda tespitlerimizi yapıyoruz ve çözüm bulma konusunda milletvekillerimiz ve yönetimimizle var gücümüzle gayret gösteriyoruz. Yapılacak hizmetlerin tamamının takipçisiyiz. Ak Parti her zaman halkımızın umudu olmuştur ve bu durum her zaman olduğu gibi şu anda da devam etmektedir. Ak Parti halka hizmetin adıdır. Bizler halka efendilik yapmak İçin değil halkın hizmetkârı olmak İçin geldik. Gecesi gündüzü olmaksızın halkımızın taleplerini karşılamak için Milletvekillerimiz Ankara'da bizler burada sürekli olarak mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyoruz.
Bizler bu makamların gelip geçici olduğu bilinciyle halkımıza hizmet için bundan sonrada birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceğiz. Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'nın çizmiş olduğu 2023 ,2053 ve 2071 hedeflerine Çankırı'mızın ve ülkemizin ulaşması için bize düşen tüm görevleri yerine getireceğiz.” dedi.
 

 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku