• Diğer

Kırıkkale

Kırıkkale'de Ufka Yolculuk Kültür Ve Bilgi Yarışmaları Kapsamında Tanıtım Ve Bilgilendirme Keskin Belediyesine Ziyaretinde Bulundu.

Kırıkkale'de Ufka Yolculuk Kültür Ve Bilgi Yarışmaları Kapsamında Tanıtım Ve Bilgilendirme Keskin Belediyesine  Ziyaretinde Bulundu.

28 Ekim 2017 12:30
-A

+A

 Kırıkkale Ufka Yolculuk İl Temsilcisi Mustafa Arı, yarışmanın önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda aynı şekilde tüm yurt genelinde ve online olarak da dünya genelinde düzenleneceğini söyledi. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları Türkiye genelinde Server Gençlik ve Spor Kulübü tarafından düzenlenmektedir. Kırıkkale'de ise Kale Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ile yapılan protokol kapsamında kayıtları 13 Kasım tarihinde başlayacak olan yarışmanın tanıtım toplantı ve bilgilendirme ziyaretlerini gerçekleştiriyoruz. Geçen yıl Türkiye genelinde 587 bin 198, Kırıkkale'de ise 2 bin 888 kişi bu yarışmaya katıldı. Bu yıl yine hedefimiz yüksek. Yarışmamızın konusu "Kur'an ve Sünnet Bütünlüğü" olarak belirlendi. İnşallah bu yarışma sayesinde daha çok kişiyi Kur'an ve sünnetle buluşturmuş oluruz.Ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum.Dedi  keskin belediye başkanı Dede Yıldırım  bu tür yarışmaların insanların gelişme açısında ufuklarını açar inşallah  keskin den de katılımı olur dedi 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku