Cumhuriyet İlköğretim Okulu Yabancı Konuklarını Ağırlıyor

10.11.2012 - Kırşehir Cumhuriyet İlköğretim Okulu tarafından hazırlanan 'Comenius Projesi' kapsamında 5 ülkeden 28 kişi Kırşehir’e geldi.
Cumhuriyet İlköğretim Okulu Yabancı Konuklarını Ağırlıyor
Kırşehir Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğretmenlerinden Duygu Koca tarafından hazırlanan ve AB Ulusal Ajansı tarafından kabul gören proje kapsamında kültürler arası kaynaşma sağlandı. Proje kapsamında 5 ülkeden 28 kişi Kırşehir’e gelerek kültürel, ekonomik ve sosyal alanlarda fikir alışverişinde bulundu. Kırşehir’in ve Kapadokya’nın doğal güzelliklerini de görme fırsatı bulacak olan grup 11 kasım Pazar günü Kırşehir’den ayrılacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdürü kemal Bektaş, “Comeniuns projesi kapsamında Kırşehir’e gelen konuklarımıza misafirperverliğimizi gösterdik. Onları en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyoruz. Konuklarımız okulumuzda Kırşehir’i ve Türkiye’yi tanıtan slaytlar eşliğinde bir seminer verdik. Konuklarımızla önümüzdeki günlerde Japon Bahçesi ve Kapadokya’ya geziler düzenleyeceğiz. Proje ilimiz ve okulumuz adına olumlu geçmekte.” dedi.

KIRIKKALE' NİN ULUSAL HABER SİTESİ : AnadoluyaTercuman.com

HABER İÇİN YAPILAN YORUMLAR

  SİZDE YORUM YAPIN  
BU KATEGORİDE ÇOK YORUMLANAN HABERLER

TÜM HABERLER

ANKETE KATIL

DİĞER ANKETLER
Yeni Web Sitemizin Tasarımını Beğendin mi?
Çok Güzel Olmuş
71%
Fena Değil
16%
Ben Beğenmedim
2%
Çok Kötü
11%


Bu Aktif Anket-e 458 kişi katıldı.
Eski Anketlere Sonuçlar Düğmesi ile Ulaşabilirsiniz.