GÖÇER ; “En Ağır Ceza Verilmeli”

24.08.2013 - Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanı Seyit Ahmet Göçer Mahalli Basında çıkan ‘Cinsel İstismar’ haberlerinin kendilerini şoke ettiğini söyledi.
GÖÇER ; “En Ağır Ceza Verilmeli”


“BU AHLAKSIZLAR ARAMIZDA DOLAŞIYOR”
Başkan Göçer,  Kırıkkale Basınına kamuoyunu aydınlattıkları için teşekkür ettiği açıklamasında AKP’nin zina suç olmaktan çıkarmasından sonra bu tür ahlaksızlıkların arttığını söyledi. AKP’nin zinayı suç olmaktan çıkarmasından sonra bu tür olayların arttığına vurgu yapan MHP il başkanı Seyit Ahmet Göçer “ Bu gün bu ahlaksızlar aramızda dolaşıyor. Kırıkkale’miz de yayın yapan tüm duyarlı medya kuruluşlarına bizi bilgilendirdikleri için teşekkür ediyoruz. Haberleri okuyunca adeta kanımız dondu. Bu ahlaksızlığı yapan yüz kişiden fazla insan olduğu söyleniyor. AKP derhal hatadan dönmeli ve iğrenç durumu tekrar caza halin getirmelidir. Gazetelerde okuduğumuz bu durumu yapanlarda mutlaka en ağır cezayı almalıdır.

“ÇOCUKLARIMIZI KANUN KORUMAYACAKSA KİM KRUYACAK?”
Zinayı suç olmaktan çıkaranlar en az suçu işleyenler kadar vebal altındadır” dedi. Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü çok başarılı çalışıyor. Ancak kanunlar yetersiz. Şimdi tüm analar ve babalar endişe içerisindeyiz. Bu şerefsizler aramızda dolaşıyor, çocuklarımızı kanun korumayacaksa, devlet korumayacaksa kim koruyacak. Yavrularımız okula göndermeyelim mi? Aramızda dolaşan yüz elliden fazla sapığın kim olduğunu öğrenmek istiyoruz.  Biz MHP olarak bu hasta ruhluların derhal cezalandırılmasını istiyoruz. Bu işin takipçisi olacağız.  Buradan bir kez daha Kırıkkale Basınına duyarlı davranıp kamuoyunu aydınlattığı için teşekkür ediyoruz” dedi. MHP Kırıkkale İl Başkanı Göçer geçtiğimiz günlerde meydana gelen patlama konusunda da görüşlerini açıkladı. Göçer  “ Allah Kırıkkale’mizi korudu. Yetkililer bu konuda kamuoyunu bilgilendirmek sebebiyle ilgili bir açıklama yapacaktır. Bu vesile ile tüm MKE camiasına ve Kırıkkale halkına geçmiş olsun dileklerimi teşkilatım ve şahsım adına sunuyor, yangında kahramanca mücadele eden tüm itfaiye ekiplerine teşekkür ediyorum” dedi.


KIRIKKALE' NİN ULUSAL HABER SİTESİ : AnadoluyaTercuman.com

HABER İÇİN YAPILAN YORUMLAR

  SİZDE YORUM YAPIN  








BU KATEGORİDE ÇOK YORUMLANAN HABERLER

TÜM HABERLER

ANKETE KATIL

DİĞER ANKETLER
Yeni Web Sitemizin Tasarımını Beğendin mi?
Çok Güzel Olmuş
71%
Fena Değil
16%
Ben Beğenmedim
2%
Çok Kötü
11%


Bu Aktif Anket-e 459 kişi katıldı.
Eski Anketlere Sonuçlar Düğmesi ile Ulaşabilirsiniz.