• Diğer

Kırıkkale

Başkan Bildik Sulakyurt’u Çağdaş Bir İlçe Yapacağız

Başkan Bildik Sulakyurt’u  Çağdaş Bir İlçe Yapacağız

15 Ocak 2018 16:25
-A

+A

Kırıkkale Sulakyurt İlçe sakinleri Başkanları İsmail Bildik'ten oldukça memnun olduklarını belirtirken İsmail Bildik'e Atom Karınca lakabını taktılar. Hiç durmayan sürekli çalışan ve ilçe için yeni arayışlar yapan İsmail Bildik mücadelesine hız kesmeden devam ediyor.

İLÇEYE 20.000 M² KİLİT PARKE

2017 Yılını geride bıraktığımız bu aylarda İsmail Bildik 2017 yılında ilçe için yaptıkları çalışmaları gazetemize aktardı. Başkan Bildik yatığı açıklamada " İlçeye 20.000 m² Kilit Parke ve Kaldırım Yapılması, İlçemiz Mahalleler ve Parklara Dağıtılmak Üzere Kamelya Yapımı,  Mezarlıklara İstinat Duvarları Yapımı,  Mezarlıklara Abdesthane yaptık''

YENİ EV YAPTIK

Başkan bildik açıklamasının devamında "WC ve Şadırvan Yapımı,  Yunus Emre Camii Kubbe Beton Atılması, Şadırvan Çatısı Yapımı, Cami Etrafının Kilit Parke Yapımı ve Çevre Düzenlemesi,  İlçemizde Evi Kısmen  Yanan Mağdur Vatandaşlarımıza Bakım Onarım ve Tamamen Yanan Vatandaşlarımıza ise Yeni Ev Yaptık''diye konuştu.

YAZ SPOR OKULU AÇTIK

"Yeni Mahalle ve Yenihayat Mahallesine İstinat Duvarları Yapımı,  İlçemiz Giriş Yoluna Asfalt Atılması,  Sportif Faaliyetler Kapsamında Yaz Spor Okulunun Açılması,(Belediye Sporumuz 1. Amatör Kümede Boy Göstermesi ve U16 – U19 Yaş Kategorilerinde Takımların Kurulması) Sulakyurt Çayı Islahı''

ÖZEL GÜNLERİ VE HAFTALARI KUTLADIK                                              

"Her Yıl Ramazan Ayında Büyük İftar Yemeği Verilmesi ve Muharrem Ayı Aşure Etkinliği Düzenlenmesi, İlçemizde 10 İl, 29 Kulüp ve 290 Sporcunun Katılımları ile Düzenlenen 4. Etap Wushu Final Müsabakaları,  Sosyal Projeler ve Etkinlikler Düzenlenmesi( Tüm özel gün ve haftaların kutlanması) yaptık''dedi.

BANA DESTEK VERİYORLAR

Başkan Bildik açıklamasının devamında ise İlçe halkının kendisinin sürekli arkasında olduğu belirtirken, " İlçe halkı benim sürekli arkamda bana destek veriyorlar. Bende gücümü onlardan alıyorum. 2018 yılında da hiç durmadan hizmetlerimize devam edeceğiz. Biz işimizi Allah Rızası için yapıyoruz ve yapmak zorundayız''dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku