• Diğer

Kırıkkale

2023 Hedefimize Birlikte Yürüyeceğiz

2023 Hedefimize Birlikte Yürüyeceğiz

15 Ocak 2018 16:55
-A

+A

Ak parti Kırıkkale Milletvekili Mehmet Demir, beraberinde bir grup heyetle birlikte Keskin ilçesinde ziyarette bulundu. Demir, AK Parti Keskin ilçe başkanı Halim Bulut ve yönetimini ziyaret ederek, başkanlık görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Daha sonra Demir, beraberindeki heyetle birlikte Ziraat Odası İlçe Başkanı Dursun Baran ve vatandaşlarla bir araya geldi. Demir, çiftçilerle Keskin tarımı ve hayvancılığı ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

 

ÜLKEMİZ DAHA DA GÜÇLENDİ

Daha sonra Demir ve beraberindeki heyet, Keskin efendi köyünde, köy halkı ile bir araya gelip sohbet etti. Türkiye´nin her alanda önemli yatırımlara imza attığını vurgulayan Milletvekili Mehmet Demir, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´ın liderliğinde ülkemiz çok güçlü bir ülke konumuna geldi. Geçmişten bu güne ülkemizi bölmek isteyen vesayet odakları, Cumhurbaşkanımız Erdoğan ile birlikte güçlerini iyice yitirmeye mahkum oldular. En son 15 Temmuz hain darbe kalkışmasında, yüreği vatan ve millet aşkıyla tutuşan milyonlarca insanımız, Cumhurbaşkanımızın talimatıyla o hainlere geçit vermemiştir. İşte ülkemizin gücünü herkese bir kez daha göstermiş olduk” şeklinde konuştu.

 

MİLLETİN KAZANCINI MİLLETE HARCADIK

AK Parti´nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın önderliğinde destan yazılacak çalışmalar gerçekleştirildiğini vurgulayan Demir, “Ülkemizin daha güzel yatırımlar alabilmesi amacıyla 2023 hedeflerimize birlikte yürüyeceğiz. AK Parti olarak, milletin kazancını milletimize harcadık. Ülkemiz, ekonomik ve çeşitli alanda kendini çok güçlü bir ülke haline getirdi. Geçmiş yıllarda büyük sorunlarla gündeme gelen ülkemiz, artık tarihe önemli notlar düşen, hainlere karşı geçit vermeyen, darbelere karşı gelen bir ülke konumuna geldi” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku